Wypożyczalnia dekoracji i wyposażenia wnętrz na potrzeby HS

Wiosną 2021 uruchomiłam wypożyczalnię dekoracji oraz wyposażenia wnętrz. Wypożyczalnia wyposażenia wnętrz i dekoracji działa na terenie Łodzi – zapraszam wszystkich Klientów z województwa łódzkiego – w szczególności pośredników nieruchomości, inwestorów, deweloperów, homestagerów, a także stylistów i klientów indywidualnych. Specjalnie dla Was przygotowałam kilkaset produktów – dekoracji, dodatków, tekstyliów, drobnych mebli, grafik itd. – dzięki którym stworzycie niepowtarzalną aranżację wnętrza, przyciągającą spojrzenia osób zainteresowanych nieruchomością.

Podczas sprzedaży nieruchomości, ważny jest każdy detal w wystroju. Warto zadbać o dekoracje mieszkania, domu, czy też lokalu, który planujemy sprzedać lub wynająć, ponieważ pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz. Skorzystanie z oferty wypożyczalni dekoracji to doskonały sposób na zwiększenie atrakcyjności nieruchomości, a przy tym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Odpowiednio dobrane dodatki dodają stylu wnętrzu i pozwalają potencjalnym klientom wyobrazić sobie siebie w danym domu – to znacznie przybliża ich do podjęcia decyzji zakupowej.

Jak działa wypożyczalnia dekoracji?

Stworzyłam wypożyczalnię dekoracji z myślą o aranżacjach home staging. Możecie wybierać spośród niemal 1000 produktów – o różnym przeznaczeniu i w różnym stylu. Przygotowałam także wyjątkowe zestawy produktów dobranych pod względem stylu i kolorystyki. Dzięki temu w szybki i prosty sposób znajdziesz wyjątkowe dekoracje, które dopełnią wnętrze Twojej nieruchomości. W ofercie wypożyczalni Scenografii Wnętrz w Łodzi znajdziesz także większe elementy wyposażenia, takie jak drobne meble, dywany, lampy czy duże rośliny doniczkowe – są one wypożyczane indywidualnie, poza zestawami lub jako ich uzupełnienie. Znajdziesz u mnie dekoracje umożliwiające zaaranżowanie każdego pomieszczenia: od przedpokoju przez salon, sypialnię, aż po kuchnię, łazienkę i pokój dziecięcy. Zestawy dekoracji do wypożyczenia są tak skomponowane, aby móc łączyć je ze sobą i stylizować większe nieruchomości.

Wypożyczalnia dekoracji w skrócie:

  • do wyboru gotowe zestawy i dekoracje „na sztuki”
  • wypożyczenia na okres 3 dni, 2 tygodni, 1 miesiąca lub dłużej
  • brak kaucji
  • możliwość odkupienia dekoracji
  • odbiór dekoracji w magazynie niedaleko centrum Łodzi

Istnieje również możliwość wypożyczenia dekoracji wraz z usługą home stagingu i stylizacji. W ramach tej usługi zapewniamy transport, wypożyczenie dekoracji, a także dostęp do wyjątkowych dekoracji i akcesoriów, które na co dzień nie są dostępne w ofercie wypożyczalni.

Przykładowe zestawy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty wypożyczalni dekoracji i akcesoriów w Scenografii Wnętrz?

Zapraszam do kontaktu!