Fotografia wnętrz

Profesjonalna fotografia wnętrz

Twoja nieruchomość jest świeżo wyremontowana, urządzona ze smakiem i w świetnej lokalizacji, a mimo to brak zainteresowanych? Często problem tkwi w jakości zdjęć publikowanych na portalach z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości. Nawet na najpiękniejszą nieruchomość nikt nie zwróci uwagi, jeżeli nie będzie ona zaprezentowana na odpowiedniej jakości zdjęciach. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania czy domu mogą przeglądać ogłoszenia na kilkunastu portalach, a na każdym z nich dostępne są tysiące ogłoszeń. Ważne jest, aby przebić się przez gąszcz konkurencji i wyróżnić się. Profesjonalna fotografia nieruchomości pozwoli Ci znacząco zwiększyć zainteresowanie oglądających. Potencjalni klienci będą bardziej skłonni do nawiązania kontaktu w celu umówienia się na prezentację nieruchomości.

Dlaczego profesjonalna fotografia wnętrz jest taka ważna?

Choć możliwość fotografowania jest aktualnie w zasięgu ręki – wystarczy sięgnąć po smartfon – to warto wiedzieć, że w fotografii wnętrz ważne są niuanse. Bardzo ważne jest odpowiednie oświetlenie, perspektywa, dobranie ujęć tak, by wnętrze prezentowało się jak najlepiej. Jako doświadczona homestagerka jestem w stanie szybko wystylizować wnętrze i wprowadzić drobne modyfikacje, co pozwoli podkreślić zalety nieruchomości. Następnie zdjęcia poddam obróbce, aby podkreślić piękno uwiecznione na fotografiach. Już w 24-72 godzin od sesji otrzymacie zdjęcia gotowe do publikacji w ogłoszeniu na portalu nieruchomości.

Ile kosztuje fotografia wnętrz?

Sesja zdjęciowa wnętrz to doskonały sposób na podkreślenie atrakcyjności nieruchomości, zwiększenie liczby zainteresowanych osób, a także przyspieszenie jej sprzedaży. W ramach usługi fotografii wnętrz realizuję profesjonalną sesję zdjęciową, wprowadzam ewentualne poprawki stylistyczne (istnieje też możliwość skorzystania z oferty stylizacji wnętrz czy kompleksowego home stagingu), a także dokonuję obróbki zdjęć, aby móc przekazać Wam pakiet zdjęć, podkreślających piękno nieruchomości i jego wyjątkowy charakter.

Koszt sesji zdjęciowej

400 PLN

brutto

10 zdjęć w formacie JPG, po obróbce, gotowych do publikacji w internecie.

Istnieje możliwość zamówienia większej liczby zdjęć w cenie 30 pln brutto za każde dodatkowe zdjęcie.

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć na potrzeby sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości? Zapraszam do kontaktu! – ustalimy szczegóły sesji zdjęciowej.