Witaj na mojej stronie! Nazywam się Olga Błaszczyk, i jestem certyfikowaną homestagerką, dekoratorem i fotografem wnętrz. Wieloletnią pasję do projektowania łączę z ponad 10 latami doświadczeń w zarządzaniu projektami i z sukcesem przenoszę na grunt home stagingu i aranżacji wnętrz. Jako uzupełnienie usługi home stagingu, oferuję również wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dobrze zrobione zdjęcia pokażą atuty Twojej nieruchomości i przykują wzrok kupujących, przeglądających ogłoszenia w internecie. Wszystkich potrzebujących wsparcia w przygotowaniu swojego M do sprzedaży czy wynajmu na terenie Łodzi i okolic - gorąco zapraszam do współpracy! Współpracuję nie tylko z prywatnymi właścicielami nieruchomości, ale także deweloperami, inwestorami i pośrednikami nieruchomości. Stacjonarnie działam na terenie Łodzi i w okolic. Tutaj też działa moja wypożyczalnia dekoracji na potrzeby home stagingu.
Klientom indywidualnym oferuję także pomoc w przyprowadzenia metamorfozy wnętrz na cele prywatne. Projektuję i przeprowadzam metamorfozy wnętrz, podkreślając ich niezwykły charakter i dopasowując ich styl do preferencji mieszkańców. Każdy z nas powinien czuć się w swoim domu w pełni swobodnie i komfortowo. Wierzę, że dobrze zaprojektowane wnętrze pozytywnie wpływa na nasz nastrój, relacje z bliskimi i poprawia jakość wypoczynku. Nie ważne, czy potrzebujesz metamorfozy całego mieszkania czy tylko jednego pomieszczenia - z przyjemnością pomogę. Moja specjalizacja to metamorfozy bez remontu, czyli metamorfozy które przeprowadzam szybko zmieniając tylko meble i dodatki, unikając kosztownych, czasochłonnych i uciążliwych prac remontowych. Zaproś mnie do współpracy a będziesz zaskoczony, jak dzięki zaledwie kilku drobnym zmianom Twoje wnętrze zyska zupełnie nowy wygląd!
Olga
 • Ponad 10 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami
 • Doświadczenie w pracy w renomowanym biurze projektowym
 • Kurs home stagingu (2019)
 • Kurs dekoratora wnętrz (2020)
 • Kurs fotografa wnętrz (2020)
 • Kurs biznesowy dla homestagerów (2020)
 • Szkolenie: Interior design photography course (2020)
 • Szkolenie: How to work with interior design styles like a pro? (2020)
 • Publikacja wybranych realizacji w trendbooku
  „Trendy w Home Stagingu 2021”
 • Artykuły w magazynie Strefa Nieruchomości: „Dobry zwyczaj: wypożyczaj!”, „Home staging na odległość”

Wierzę, że każde wnętrze ma potencjał, tylko nie zawsze jest on widoczny na pierwszy rzut oka. Zadaniem, jakie sobie postawiłam, jest wydobyć ten potencjał i dzięki mojej pracy podkreślić zalety nieruchomości. Podczas naszego spotkania - niezależnie, czy odwiedzę Was osobiście, czy też online, dokładnie obejrzę wnętrza, poznam Wasze oczekiwania i opracuję plan zmian. Jestem przekonana, że dzięki drobnym zmianom i niewielkim kosztem można osiągnąć niezwykłe efekty. Każdy dom ma swój charakter i swoją duszę. Dlatego do każdego powierzonego mi projektu podchodzę bardzo indywidualnie. Wsłuchuję się w potrzeby moich klientów, obserwuję wnętrze budynku, jego energię, a także otoczenie. Moje obserwacje łączę z inspiracjami i najnowszymi trendami. Z tego połączenia powstaje idealne wnętrze - modne, przykuwające uwagę, posiadające swój niepowtarzalny charakter. Takie, które zaprasza w swoje progi.

Jak powstała Scenografia Wnętrz?

Scenografia Wnętrz to spełnienie moich marzeń, ponieważ nie zawsze zajmowałam się aranżacją wnętrz. Zaraz po studiach rozpoczęłam pracę w korporacji w dziale HR i zostałam w niej przez kolejnych 10 lat. Przełomowym momentem była dla mnie sprzedaż domu rodziców. To właśnie wtedy dowiedziałam się o istnieniu home stagingu, którego idea mnie zaintrygowała (dom udało mi się sprzedać w ciągu weekendu majowego). Kolejnym punktem zwrotnym był zakup własnego mieszkania i współpraca z architektem. Z każdym dniem utwierdzałam się w przekonaniu, że home staging i aranżacja wnętrz to moja pasja, którą chcę wykonywać na pełen etat. W 2020 roku postawiłam wszystko na jedną kartę - w taki sposób niemalże z dnia na dzień z “pani od rekrutacji” stałam się “panią od poduszek” - tak często nazywane są homestagerki. Po dwóch latach licznych i intensywnych szkoleń stworzyłam Scenografię Wnętrz. Wciąż się rozwijam, każdego dnia chłonę inspiracje z otaczającego mnie świata, w wolnym czasie przeglądam Instagram i Pinterest - to prawdziwe kopalnie inspiracji!

geneza

Poznaj pełną ofertę

Scenografia Wnętrz to miejsce, w którym kompleksowo zajmę się Twoim domem, mieszkaniem czy inną nieruchomością przeznaczoną na sprzedaż. Zajmuję się home stagingiem, wykonuję lifting wnętrz przygotowując nieruchomości na sprzedaż. Wykonuję także sesje zdjęciowe nieruchomości na potrzeby publikacji ogłoszeń. Przeprowadzam także metamorfozy wnętrz na cele prywatne, podkreślając ich charakter, dodając im funkcjonalności i sprawiam, że mieszkanie w nich staje się przyjemne.

Przejdź do oferty

Nie boję się wyzwań!

Jestem przekonana, że każde wnętrze może wyglądać doskonale i wzbudzić zainteresowanie. Niezależnie czy jest to apartament w nowej inwestycji, dom typu kostka z lat 70., wysokie mieszkanie w stuletniej kamienicy, loft w starej fabryce, czy niewielka kawalerka w bloku. Chętnie zajmę się metamorfozą Twojego domu, podkreślę jego zalety i wyjątkowe cechy, a efekty utrwalę na profesjonalnych zdjęciach. Zapraszam do współpracy deweloperów, inwestorów, klientów indywidualnych, a także pośredników nieruchomości.

Skontaktuj się ze mną

O moich pracach

Pomagam ludziom stworzyć idealną przestrzeń. Prywatnie preferuję styl skandynawski, japandi i minimalistyczny, jednak tworząc projekt dbam o to, aby był dostosowany przede wszystkim do preferencji klienta. Swoje pomysły realizuję stacjonarnie w Łodzi, a zdalnie w całej Polsce: m.in. Warszawie, Krakowie, Wrocławiu...

Dowiedz się więcej

Piękny projekt z pomysłem

logo